Rüyada Abajur Görmek

1.520

Rüyada abajur görmek, geçmişte bıraktığınızı düşündüğünüz bir sırrın tekrar gün ışığına çıkması korkusu ya da tüm sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak harika bir fikrin sembolü olabilir.

Rüyada görülen abajur işinizde veya bir işte başarının bir göstergesidir. Çok zaman ve para harcadığınız tüm işler çok yakında karşılığını vermeye başlayacak. Emeklerinizin meyvelerini alacaksınız. Çevrenize güvenilir ve güvenilir olduğunuzu gösterdiniz. Çok sayıda iş teklifi ve/veya ileri eğitim kursları ile bir iş gezisine çıkma olasılığınız var. Tüm çabalarınız başarıyla sonuçlanacak. Kendinize olan güveniniz çok yüksek seviyede. Bu da özel hayatınızı çok olumlu yönde etkileyecek.

Rüyada abajuru devirmek / Abajurun devrildiğini görmek
Bir abajurun devrildiğini görürseniz, bu, perspektifi olmayan işlere çaba harcamayı bırakmanız için bir uyarıdır. Başarıya heveslisiniz, bu da işinizde aceleci olmanıza neden oluyor. Bir girişimciyseniz, piyasayı dikkatli bir şekilde analiz etmemişsinizdir ve genellikle kazandığınızdan daha fazlasını harcadığınız görülmektedir. Bu kendinizi kötü hissetmenize neden oluyor ve bu tür işlerin çok kısa bir ömrü olduğunu fark ediyorsunuz. Arkadaşlarından iyi tavsiye almayı reddediyorsun. Banka kredisi aldıysanız, ciddi mali sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.

Bir masa lambası üzerinde abajur görmek
Rüyada masa lambası üzerinde abajur gördüyseniz, uzun süredir sizi rahatsız eden bir sorunu çözmüş olacaksınız. Tablolar sonunda lehinize dönecek ve verilen herhangi bir görevi tamamlamak için bolca enerjiniz olacak. Ancak abajur ışık yaymıyorsa, bir akraba veya iş arkadaşıyla küçük bir tartışma olasılığı vardır. Kişisel yaşamdaki yanlış anlama ve hoşgörüsüzlük patlamaları zirveye ulaşacak. Endişelenmeyin, bu günlük hayatınızı büyük ölçüde etkilemeyecektir.

Rüyada abajur taşımak
Rüyada bir abajur taşıdığınızı gördüyseniz, hayatınızı değiştirebilecek biriyle tanışacaksınız. Bu, size yardım etmeye istekli çok etkili bir kişidir. Bu kişinin tavsiyelerine önem verin.

Rüyada beyaz abajur görmek
Sonunda sizden uzakta yaşayan çok sevdiğiniz bir kişiden iyi haberler duyacaksınız. Uzun zamandır beklenen bir yolculuk olasılığı. Beyaz abajur, çoğu zaman olumlu ve olumlu bir şeyin sembolüdür.

Rüyada siyah abajur görmek
Siyah bir abajur hayal ettiyseniz, bilinçsizce kaçırılmış bir fırsat için üzüleceğinize işarettir. Sonunda önemli bir yaşam kararı verme cesaretini toplayacak ve hayatınızın kontrolünü elinize alacaksınız. Kolay olmayacağının farkındasınız ve bu yolculukta yalnız olabilirsiniz.

Rüyada kırmızı abajur görmek
Partnerinizin sadakatinden şüphe duyuyorsunuz. Partnerinizle ilişkiniz iyi durumda değil ve partnerinizden uzaklaştığınızı hissediyorsunuz. Partneriniz saklayacak bir şey varmış gibi davranır ve önemli konuşmalardan kaçınmaya çalışır. En iyi seçenek, yaklaşımı değiştirmek ve eşinize karşı tamamen dürüst olmaktır. Uzun vadede, her şeyi olduğu gibi tutmak mutlu bir sonla sonuçlanmayacaktır, çünkü sahtekârlık ve iletişim eksikliği nedeniyle zihinsel durumunuz ağırlaşacaktır.

Rüyada sarı abajur görmek
Birinin kıskançlığı veya kıskançlığınız başınızı belaya sokabilir. Rüyada sarı bir abajur gördüyseniz, hayatınızda sizi çok kıskanan bir kişi var demektir. Durumu değiştirmek için pek bir şey yapamayacağınızı ve yapılacak en iyi şeyin sizi bekleyen sıkıntılara hazırlanmak olduğunu unutmayın. Bu durumun planlarınızı etkilemesine izin vermeyin.

Rüyada abajur hediye almak
Başkasının iyi haberlerine çok sevineceksiniz. Bir arkadaşınız veya bir akrabanız size çok iyi haberler getirecektir.

Bir abajurun altında durduğunuzu görmek
Hayatında başka insanlar olsa da bazen seni ya da eylemlerini anlamadıklarını hissediyorsunuz. Beklentilerinizi karşılayan bir hobi bulmaya çalışın veya en güvendiğiniz kişiyle konuşun.

Rüyada abajur kırmak
Rüyada abajur kırılması, sahip olduğunuz sırrın ortaya çıkmasından korktuğunuz anlamına gelir. Bu doğru olabilir, ancak sonuç düşündüğünüz kadar felaket olmayacak. Rahatlamaya çalışın ve işlerin kendi kendine olmasına izin verin.

Bir abajuru ateşe vermek
Rüyada abajur yakmak , onlara zaman ve anlayış göstermediğinizi düşünen, onları görmezden geliyormuşsunuz gibi hisseden arkadaşlarınızla tartışmaya başlayacağınız anlamına gelir. Rüyada başka birinin abajuru ateşe verdiğini görmek ise, gizli bir ilişkiye başlayacağınıza ve akrabalarınız tarafından kesinlikle kabul edilemez olduğunu bildiğiniz bir ilişkiye başlayacağınız anlamına gelir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.