Rüyada İğne Görmek

1.274

Rüyada iğne görmek, büyük bir tartışmayı ifade eder. Aile mirası konusunda büyük bir tartışma çıkması, aile mülküne en az yatırım yapan aile üyelerinin hak ettiğinden fazlasını talep etmesi olasıdır. Çıkarlarınızı korumak için ne gerekiyorsa yapacaksınız.

Rüyada iğne bulmak, muhtemelen kötü bir haber duyacağınıza işarettir. Geçmişte yaşadığınız sağlık sorunlarının yeniden canlanması ve sizi rahatsız etmesi olasıdır. Fiziksel belirtiler, geçmişte yaşadığınız, unutmayı tercih edeceğiniz durumlardan geçmek zorunda olma düşüncesi kadar sizi rahatsız etmeyecektir.

Rüyada iğne kaybetmek, Rüyada iğne kaybettiğinizi görmek, sevdiğiniz bir kişiden ayrılacağınıza delalettir. İkiniz arasındaki duygular güçlü olsa da, her birinizin hayatınızı size en uygun şekilde yaşama şansını elde etmesi için kendi yollarınıza gitmenin en iyi karar olduğunu anlayacaksınız. İlişkinizin önündeki en büyük engel, farklı alanlarda başarılı olma arzusudur, bu nedenle biriniz kendini iş kariyerine, diğeriniz ise ailesine adayacaktır.

Rüyada iğneden ip geçirmek, kendinizi çok tatsız bir durumda bulacağınıza işarettir. Anne babanıza ya da başka bir aile bireyine karşı sorumluluk duygusundan kurtulamıyor olabilirsiniz ve bu nedenle de gidip bağımsız yaşamaya cesaret edemiyor olabilirsiniz. Böyle yaşarken sürekli olarak hayallerinden fedakarlık edeceksin ve sonunda yaşadığın hayattan tatmin olmayacaksın.

Rüyada iğne ile dikiş dikmek, işyerinde yolunuza çıkan bazı hoş olmayan durumların bir uyarısıdır. Kendi çalışma yöntemlerini uygulamanızı talep edecek ve işinizde yıllardır uyguladığınız tüm yöntem ve kuralları terk etmenizi isteyeceksiniz, yeni bir patron bulmanız olasıdır.

Rüyada kendinize iğne batırdığınızı görmek, huzursuz bilinci sembolize eder. Muhtemelen geçmişte yaptığın bir şey için kendine fazla yükleniyorsun. O zamanlar tecrübesiz olduğunuzu, kendinizi kanıtlamaya hevesli olduğunuzu ve bunun sizi bir hataya sürüklediğini, birçok faydalı şey öğrenebileceğiniz bir hata olduğunu aklınızdan çıkaramayacaksınız.

Rüyada iğne kırdığını görmek, rüyada bir iğneyi kırarsanız her zaman başkalarının ihtiyaçlarını kendinizinkinin önüne koyarsınız. Diğerlerinin tam tersi şekilde davrandığını fark ettiğinizde hep hayal kırıklığına uğrarsınız ve hayatınızda yeni bir sayfa açıp davranışlarınızı tamamen değiştireceğinizi söylersiniz.

Rüyada biri tarafından iğnelendiğinizi görmek, Bu tür bir rüya, çeşitli koşullara bağlı olarak birden fazla anlama sahip olabilir. Birisi kasıtlı olarak vücudunuzu veya yüzünüzü bir iğneliyorsa, bu sizi bekleyen tehlikeye karşı bir uyarı olabilir. Bölüm bölüm baştan sona okumadığınız hiçbir sözleşmeyi imzalamayın. Herhangi bir şekilde şüpheli görünen cömert teklifleri kabul etmeyin, aksi takdirde kendinizi büyük belada bulabilirsiniz.

Rüyada iğne aradığınızı görmek, Rüyada iğne arıyorsanız, sizin veya sevginiz için kendini değiştirmek istemeyen birini değiştirmeye çalışıyorsunuz demektir. Bu, kendisine sunduğunuz argüman ne kadar güçlü olursa olsun, pek çok şey hakkında sağlam bir duruşu ve fikirleri olan bir kişidir, bu onun yanlış olduğunu açıkça kanıtlar. İkiniz de çok inatçısınız, bu yüzden sık sık tartışıyorsunuz. Aşk kesinlikle oradadır, ancak görüşler, planlar ve arzulardaki farklılık sizi ayırabilir. Başka birinin iğne aradığı bir rüya, size zor bir seçim sunulacağına işarettir. Belki de sevdiğiniz kişinin birinden güçlü bir şekilde etkilenmesi gerçeğini hariç tutmak zorunda kalacaksınız ya da sevginiz ve işiniz arasında bir seçim yapmanız gerekecek. Bu karar ne kadar zor olursa olsun, birini veya diğerini seçmek zorunda kalacaksınız, çünkü böyle yaşamaya devam edemezsiniz, bu sizi hüsrana uğratıyor ve mutsuz ediyor.

Rüyada iğne satın almak, Bir iğne satın almak büyük bir değişimin işaretidir. Sonunda bir ev ya da daire satın almaya karar verecek ve sonunda anne babanızın evinden çıkacaksınız ya da daha iyi bir gelecek arayışı içinde başka bir şehre ya da farklı bir ülkeye taşınacaksınız. Kararınızı sorgulamaya başlayabileceğiniz, ancak zamanla hareket etmenin yapılacak doğru şey olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada iğne satmak, gerçek bir dost olarak gördüğünüz kişinin sizi hayal kırıklığına uğratacağına işarettir. O kişi muhtemelen seni çok incitecek bir şey yapacak ve sonunda onunla hiç tanışmamış olmayı dileyeceksin. Diğer arkadaşlarınız hakkında, onlarla olan ilişkinizi tehlikeye atabilecek şüpheler duymaya başlayacaksınız. Bir kişinin saygı ve takdir eksikliğinin, sevgisi ve şefkati gerçek insanlarla olan diğer dostluklarınızı, dostluklarınızı etkilemesine izin vermeyin.

Rüyada iğne yutmak, Bir iğneyi yuttuğunuz bir rüya gördüyseniz, hayatınızda bir şeyleri değiştirmeniz gerektiğine dair bir işaret. Tembelliğinizin ve değişim korkunuzun sizi tek bir yerde tutmasına izin verdiniz. Kendinizi profesyonel veya ruhsal olarak geliştirmenize izin vermiyorsunuz. Şikayet etmeye devam ediyorsun, ama hayatını iyileştirmek için hiçbir şey yapmıyorsun. Geleceğiniz için bir plan yapın ve harekete geçin.

Rüyada şırınga iğnesi görmek, birisinin zayıf yönlerinizi kendi yararına kullanmaya çalışacağına işarettir. İşten, okuldan bir meslektaşınız, hayat arkadaşınız veya sizi manipüle etmenin bir yolunu bulan bir sevgiliniz olabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.