Rüyada Ekskavatör Görmek

1.312

Rüyada ekskavatör görmek
Rüyada ekskavatör gördüyseniz, Mutfağınızda veya dairenizde tadilat yaptırmak isteyebilirsiniz. İşler planladığınızdan daha uzun sürecek ve bazı anlarda hiç ilerleme kaydetmemiş gibi hissedeceksiniz.

Rüyada ekskavatör kullanmak
Rüyanızda ekskavatör kullanıyorsanız, muhtemelen korkularınızla yüzleşecek ve daha önce yapmaktan korktuğunuz bir şeyi yapmaya çalışacaksınız. Asansöre binmek, topluluk önünde konuşma yapmak vb. olabilir. Bu sayede kendinizi harika hissedeceksiniz ve sizin için gereken tek şeyin yeterince güçlü bir şey istemek olduğunu kendinize kanıtlayacaksınız.

Rüyada başka birinin ekskavatör çalıştırdığını görmek
Bir ekskavatör çalıştıran başka birini hayal gördüğünüzde, meslektaşlarınızla kötü bir ilişki anlamına gelir. Bazı iş arkadaşlarınızın davranışlarından memnun olmayabilirsiniz ve bu nedenle onlarla mümkün olduğunca az zaman geçirmeye çalışacaksınız. Bu, işinizi kötü yansıtacaktır ve yönetimden bir uyarı alabilirsiniz.

Ekskavatör kullanan bir kadın görmek
Bu rüya, sorunlarınızı çözmek için yardım istemenin çok akıllıca olabileceği anlamına gelir.

Rüyada ekskavatör ile bir evi yıkmak
Rüyada ekskavatörün bir evi yıktığını görmek, tehdit edileceğiniz anlamına gelir. Uyarılar almaya devam edeceksiniz ve bu sizi çok gerginleştirecek. Durum vahimleşecek ve bu konuda kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Bazende çok değer verdiğiniz, ancak sizi hayal kırıklığına uğratan veya yüzüstü bırakan bir kişiye de işarettir. Bu kişiden intikam almak isteyeceksiniz ve bunun gerçekleşmesi için çok uğraşacaksınız. Başarılı olacaksın.

Bozuk bir ekskavatör görmek
Rüyada bozuk bir ekskavatör görmek, ani ve beklenmedik bir maliyet demektir. Eviniz için bir şeyler satın almanız ve böylece planladığınız parayı başka şeyler için harcamanız gerekebilir. Hayatınızda ara sıra böyle durumlar ortaya çıktığında plan yapmamanın daha iyi olduğunu düşüneceksiniz.

Rüyada ekskavatör satın almak
Rüyanızda ekskavatör satın aldıysanız, eğitiminize yatırım yapacaksınız demektir. Muhtemelen ek beceriler edinmek isteyeceksiniz ve bir eğitim kursu için ödeme yapacaksınız, bir koleje kaydolacaksınız ve benzeri şeyler. Yeni şeyler öğrenmek konusunda çok motive ve heyecanlı olacaksınız ve boş zamanınızı derslerde aldığınız materyalleri daha fazla çalışmak için kullanacaksınız.

Bir ekskavatör operatörü ile kavga etmek
Bir ekskavatör operatörü ile kavga ettiğinizi görmek, mevcut ilişkinizin veya evliliğinizin başarı şansının çok küçük olduğunu fark edeceğiniz anlamına gelir. Partnerinizden çok farklısınız ve bu farklılıklar gün geçtikçe sizin için daha belirgin hale geldi. Önemsiz bazı şeyler hakkında çok tartışıyorsunuz ve öfkeniz en küçük şeylere karşı çıkıyor. Bu davranışınız partnerinize yaptığınız seçimlerden yada genel olarak hayatınızdan memnun olmadığınızın bir işaretidir. Konuşmaya çalışın ve işe yaramazsa profesyonel yardım veya tavsiye arayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.