Rüyada Aşı Görmek

578

Rüyada aşı aşısı oluyorsanız, samimi olmayan arkadaşlarla çevrili olduğunuzun bir uyarısıdır. Sizi bir rakip olarak görebilirler ve daha iyi bir işi, kıyafeti, hayat arkadaşı vb. olan bir anlamda sizinle rekabet ediyorlar. Başarınız için destekleyici ve mutlu olmak yerine, kendilerini daha iyi göstermek için onu baltalıyorlar.

Rüyada başkasının aşı olduğunu görmek
Rüyada başka birinin aşı olduğunu görmek, kararsız olduğunuz anlamına gelir. Bir karar vermeniz uzun bir zaman alıyor ve sıklıkla yapmayı planladığınız şeyi yapan diğer insanların fikirlerini dinliyorsunuz. İyi bilgilendirilmekten hoşlanırsınız, ancak çoğu zaman kafa karıştırıcı, çelişkili bilgiler alırsınız ve sonunda ne yapacağınızı bilemezsiniz.

Rüyada aşı yaptığını görmek
Rüyada birine aşı yaptıran kişinin siz olmanız, ne yaptığınızdan emin olacağınızın açık bir işaretidir. Başkalarına verilen tavsiyelerin arkasında duran kendine güvenen bir insansınız. Diyet, egzersiz, çalışma vb. hakkında olsun, ısrarcı ve çaba göstermeye istekli olan herkesin hayallerini gerçekleştirebileceğine ikna oldunuz.

Rüyada aşıyı reddetmek
Rüyada aşı yaptırmayı reddediyorsanız, ilkelerinin arkasında duran bir insansın demektir. Kişisel kanaatleriniz başkalarına garip gelebilir. Sık sık size yanıldığınızı, doğru şeyi yaptığınıza ikna olduğunuzu söylüyorlar, bu yüzden bu tür yorumlara dikkat etmiyorsunuz ya da onları memnun etmeye çalışmıyorsunuz.

Rüyada aşıya geç kalmak
Bir aşı randevusuna geç kalmak, sorumsuz olduğunuz anlamına gelir. Sorumluluklarınızı erteleme veya son ana kadar erteleme eğilimindesiniz. Değişeceğini söyleyip duruyorsun ama asla değişmiyorsun. Bu kötü alışkanlıklarınız çevrenizdeki insanları rahatsız etmeye başlıyor çünkü onlara gereğinden fazla güvenmeye başlıyorsunuz.

Rüyada covid-19 aşısı yaptırdığınızı görmek sizin, evcil hayvanlarınızın veya çocuklarınızın sağlık sorunları belirtisi olabilir, ancak bazen aşırı bir korku da olabilir. Mevcut bilgilere dayanarak, kendi korkularınızı ve aşı ile ilgili kendi düşüncelerinizi, rüyanızın muhtemelen sadece bazı yeni bilgilere tepki mi yoksa potansiyel bir sağlık sorunu hakkında gerçek bir uyarı mı olduğunu belirlemek size kalmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.