Rüyada Ateş Görmek

615

Rüyada ateş görmek, kabul etmeye hazır olmadığınız bazı romantik duyguları temsil eder. Daha önce romantik bir şekilde düşünmediğiniz birinden hoşlandığınızı fark edebilirsiniz. Bunu hayal ettiğinize ve bu duyguların gerçekten var olmadığına kendinizi ikna etmeye çalışacaksınız, bunu ne kadar çok yaparsanız, başka birine ilgi duymanız o kadar zor olacaktır.

Rüyada ateş yakmak, iyi bir alamettir. Enerjinizin yüksek olduğu anlamına gelir. Yeni insanlarla tanışmanız çok olasıdır ve bu insanlar arasında kalbinizi çalacak özel biri vardır. Pek çok yeni gelişme olacak, bu nedenle, alacağınız tüm izlenimleri özetlemek için zamanınız olmayacak.

Rüyada ateşi söndürmek, iş planlarınızı gerçekleştirmemenizin bir işaretidir. Muhtemelen her şeyi iyice planladınız, çok zaman ve para harcadınız, ancak vazgeçmeniz ve kendinize birçok ek masraftan tasarruf etmeniz daha iyi olacak. Başarının bir gecede gelmediğini ve yeterince sabırlı olursan zamanının geleceğini anlayacaksın.

Rüyada büyük bir ateş görmek, büyük bir üzüntünün habercisidir. Artık etrafınızda olmayan ve çok özlediğiniz birini düşünürken yalnızlığa çekilmek ve birlikte geçirdiğiniz tüm o güzel anları özlediğinize tabir olur.

Küçük bir ateş görmek, öfkenin bir önsezisidir. Sevdikleriniz sizi rahatsız edebilir ve daha sonra hiçbir şey olmamış gibi davranabilir. Davranışlarıyla ilgili onlara söyleyecek çok şeyiniz olacak ama bunu yapmak için doğru zamanı bulamayacaksınız.

Rüyada yangından ateş çıktığını görmek
Bir yangından çıkan kıvılcımlar, finansal kazancın bir önsezisidir. Bir piyango kazanabilirsin. İnsanların size zamanınızı ve paranızı boşa harcadığınızı söylemelerine rağmen düzenli olarak piyango bileti alacaksınız.

Rüyada ateş yakmaya çalışmak
Ateş yakmaya çalışmak, anlaşmazlıkları sembolize eder. İyi ilişkiler içinde olmadığınız birini kışkırtmanız çok muhtemeldir. Geçmişten gelen şeyleri gündeme getirmeye devam edeceksin ama sonunda pişmanlık duyacaksın.

Rüyada ateşte bir şey kızartmak
Bu rüya gerçek hayatta maddi bir kazanıma işaret eder ancak bu uzun sürmez, hepsini kısa sürede harcarsınız.

Rüyada ateşi söndürmek, durumun kontrolden çıkmasına asla izin vermeyen istikrarlı bir insan olduğunuz anlamına gelir. Bu kişisel özelliğiniz için, diğer insanlar arasında çok saygı duyulursunuz ve insanlar sizin hakkınızda konuşurken bu özelliğinizden her zaman bahsedilir.

Rüyada ateş yakmak için odun hazırlamak, Önünüzdeki zamanda, birkaç adım ilerisini planlamalısınız. Kendinizi içinde bulabileceğiniz herhangi bir talihsiz durum için kendinizi bu durumlardan birinin size çok yardımcı olacağına yorumlanır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.