Rüyada Deprem Olduğunu Görmek, Korkularla Yüzleşmek!

350

İnsanlar rüyalarında birçok farklı görüntüler görebiliyorlar. Kimi zaman gördüğümüz farklı görüntüler daha önce başımıza gelen olaylardan küçük bir kesit olsa da kimi zaman başımıza hiç gelmemiş korkutucu veya güzel olaylar olabiliyor. Rüyalar korkutucu ve bizi rahatsız eden yani bize iyi gelmeyen rüyalar ise onlara genel olarak kâbus deniliyor.

Öncelikle bir rüyanın birden çok anlam taşıdığını belirtmeden geçmemek olmaz bir rüyanın zamana olaya ve kişilerine göre anlamı değişebilir.

Rüyada deprem olduğunu görmek ne anlama gelir sorusunun cevabı yukarıda belirttiğimiz gibi olayın zamanına etrafımızdaki kişilere ve yerine göre değişebilir.

Rüyada Evde Şiddeti Az Deprem Olduğunu Görmek

Rüyanızda eğer şiddet olarak küçük bir depreme maruz kaldıysanız bu size küçük bir uyarı olabilir. Eğer son zamanlarda hayatınızda her şeye olduğundan daha çok dikkat ediyorsunuz bir kişiye olması gerektiğinden çok güveniyorsanız bu güvendiğiniz kişinin sürekli iyi yönlerine bakmak yerine birazcık de onun eksik yönlerine yani ona objektif bir şekilde bakmanız gerektiğini simgeliyor olabilir. Kısaca hayatınızda olan kişileri yalnızca iyi yönleri ile değil tümüyle kabullenin ki daha sonrasında hayal kırıklığına uğramayın.

Rüyada Şiddetli Deprem Olması

Rüyada şiddetli deprem olması kişini hayatında olmuş ya da olacak bir olaydan fazla bir şekilde etkileneceğini göstergesidir. Bu olay iyi ya da kötü olabilir.

Rüyada İçinde Bulunduğunuz Binanın Yıkılması

Rüyada içinde bulunduğunuz binanın yıkılması aslında sizi çok etkileyebilecek bir olaydan birazcık zorlanarak çıkabileceğinizin göstergesidir.

Rüyada Bir Binanın Depremde Yıkıldığını Görmek

Rüyada bir binanın depremde yıkıldığını görmek aslında sizin çevrenizdeki insanların sizin sevginize ve ilginize ihtiyacı olduklarının göstergesidir. Bu süreçte yakın arkadaşlarınızın ve ailenizin onların yanında olduğunuzu bilmesine ihtiyacı olduğunu simgeliyor olabilir

Rüyada Depremde Öldüğünüzü Görmek

Rüyada öldüğünüzü görmek aslında ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Deprem gibi bir doğal afette ölmek ise hayatınızda birtakım olaylar yolunda gitmese bile, birçok şey bozulsa bile sürekli yeni bir sayfa açabileceğinizin her şeye baştan başlayabileceğinizi işaret eder.

Rüyada Depremde Arkadaşınızın Ölmesi

Arkadaşınızın ömrünün uzun olmasına ve rüyada deprem gibi sarsıntılı bir doğal afette öldüğü için hayatının hareketli geçeceğini işaret etmekle birlikte daha upuzun seneler geçireceğinizin bu arkadaşınızla aranızdaki bağın güçleneceğini ve eskisinden yakın olacağınızın habercisidir.

Rüyada Gelecekte Deprem Olacağını Görmek

Rüyada gelecekte deprem olacağını görmek genellikle görülen bölgedeki insanların hayatlarında kendilerini mutlu hissettikleri yere doğru gideceğinin ve orada huzur bulacaklarının göstergesidir. Genel olarak seyahat etme anlamlarını içerir.

Rüyada Gelecekte Depremde Bütün İnsanların Öldüğünü Görmek

Üzerinde çok düşünülmemesi gereken konulardan biridir. Bütün insanlığın ölümü ve sadece sizin yaşamınız kendinize birazcık daha önem vermeniz gerektiğini göstergesi iken bütün insanlık beraber sizin de ölmeniz insanlığa karşı bakış açınıza göre değişiklik gösterebilir. Eğer size göre insanlık kötü bir varlık ise dünyanın temizlenmesini umut etmeniz ve bunu başarmanız (kendi çevrenizin daha iyi olması) eğer insanlık sizce iyiyse o zaman insanların kendilerini mutlu hissettikleri yerde olmasını desteklediğiniz anlamına gelir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.