Rüyada Dövme Görmek Caiz mi?

753

Dövmeler dayanıklılığı, yaratıcılığı ve kendinizi sanat yoluyla ifade etmenin bir yolunu temsil eder . Vücudunuzdaki dövmelerle ilgili rüyalar gördüyseniz, bireysellik duygunuzu ve bir şekilde denemeye ve öne çıkma girişiminizi temsil edebilir.

Rüyada vücudunda dövme yaptırmak
Dövmenin türünü vücudunuzdaki yerle birleştirerek ne anlama geldiğini anlayabilmelisiniz. Örneğin, omuzlarınıza kanat dövmesi yaptıysanız, bu “uçmaya” ve sizi ağırlaştıran bazı yüklerden kurtulmaya hazır olduğunuzun bir işareti olabilir.

Rüyada dövme sildirmek
Bu rüya, bir şey yüzünden sahip olduğunuz olası bir pişmanlık duygusuna işaret edebilir. Belki de zamanı geri alma ve geçmişte yaptığınız veya söylediğiniz bir şeyi geri alma gücünüz olmasını dilersiniz.

Rüyada kötü dövme yaptırmak
Vücudunuzun bir yerinde kötü bir dövme gördüğünüzü hayal ettiyseniz, geçmişte yaptığınız veya söylediğiniz bir şey için pişmanlık duygusuna işaret edebilir. Uzun zaman önce kötü bir karar vermiş olabilirsiniz ve şimdi size musallat olmak için geri döndü.

Rüyada vücudunun dövmelerle kaplı olduğunu görmek
Bu rüya tam bir dönüşüme işaret eder. Belki şu anda size oluyor ya da belki yakın gelecekte olacak.

dövme yaptırdığın için pişman olmak
Bir rüyada dövme yaptırdığınız için pişmanlık duyuyorsanız, geçmişte söylediğiniz veya yaptığınız bazı şeylerden de pişmanlık duyduğunuz anlamına gelebilir. Bunları söylediğinde/yaptığında olduğun kişi değilsin. Ayrıca, hayatınızdaki belirli bir bölümü, sevmediğiniz ve zaten çok uzun sürdüğünü düşündüğünüz bir bölümü bitirmiş olabilirsiniz.

Bir kelebek dövmesini hayal etmek – Bir kelebek dövmesi, bir tür kişisel dönüşüme veya bazı olayların nedenlerine ve sonuçlarına işaret eder.

Bitmemiş bir dövmeyi hayal etmek – Bitmemiş bir dövme, sahip olduğunuz bazı bitmemiş işlerin sembolüdür.

Solmuş bir dövmeyi hayal etmek – Bu rüya büyük olasılıkla gelecekteki bazı finansal sorunlara işaret ediyor.

Elinizde veya bileklerinizde bir dövmeyi hayal etmek – Bu rüya, kendinizi ifade etmek için hangi yöntemleri kullandığınızı temsil ediyor olabilir.

Bir göğüs dövmesini hayal etmek – Bu rüya, sizi ağırlaştıran duygularınızın bir sembolüdür.

Bacak dövmesi hakkında rüya görmek – Bu rüyalar, ayakta durduğunuz inançlarınızı ve duruşlarınızı temsil eder.

Bacak dövmesi hakkında rüya görmek – Bu rüyalar, ayakta durduğunuz inançlarınızı ve duruşlarınızı temsil eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.