Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Özlem mi Anlatır Yoksa!

363

Rüyasında eski sevgilisini görmek ne anlama gelir diye incelersek bir kimse için rüya yorumcularına göre bir kişi ile birliktelik anlamı taşımaktadır. Yaşanılacak bu birlikteliğin eski sevgili ile tekrardan barışmaktan ziyade yeni bir kişi ile tanışmak anlamı taşımaktadır. Başka bir rüya yorumuna göre rüyada eski sevgili görmek, kişinin yaşamında mutlu olacağına ve iyi haberler işiteceğine delalet eder. Eski sevgili tabiri ne kadar olumsuzluk barındırsa da rüya içinde güzel anlamlar taşımaktadır.

Rüyada Eski Sevgili ile Selamlaşmak

Rüyasında eski sevgilisi ile selamlaştığını görmek, kişinin iş hayatında yeni bir işe girişeceğini ve bu iş içinde bir ortaklığının olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu iş sayesinde yükselişe geçeceğine ve bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Ağladığını Görmek

Rüyasında eski sevgilisinin ağladığını gören bir kimsenin, birtakım huzursuzluk yaşayacağına, yaşanılan bu huzursuzluğun kısa süreli olacağına delalet eder. Rüya sahibi, eski sevgilisi ile birlikte ağlıyor ise yakın bir arkadaşı ile dertleşeceğine ve yaşanılan sıkıntıya bu arkadaşın yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eski sevgilisi ile barışmadan evlendiğini görmesi, bir yolculuğa çıkacağına fakat bu yolculuğun hayırlı olmayacağına yorumlanır. Eğer rüya sahibi eski sevgilisi ile anlaşarak ve barışarak düğün sürecine girerse kısa zamanda yeni bir ilişkiye başlayacağına ve bu ilişkinin çok sağlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada Eski Sevgilinin Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin, rüyasında eski sevgilisinin öldüğünü ve kendisinin buna hiç üzülmediğini görmesi, yeni birtakım işlere adım atacağına, hayatında bazı durumlarda değişiklik yapacağına ve yapılan bu değişikliklerin rüya sahibine huzur olarak geri döneceğine delalet eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Barıştığını Görmek

Bir kimse rüyasında eski sevgilisi ile barıştığını görmüşse bu durum, eski sevgilisinin barışmak istemesine yorumlanmaktadır. Bu durumun olumlu ve olumsuz iki sonucu vardır. Olumlu sonuç, rüya sahibinin eski sevgilisi ile barışıp evlilik yoluna gireceğine, ikinci durumda ise eski sevgilisinin rüya sahibi üstünde baskı kuracağına, huzurunu kaldıracağına ve mutsuzluk getireceğine delalet eder. Başka bir tabir de ise eski sevgili ile barışmak, hoşgörü ve maneviyat açısından yükselişe geçmeye yorumlanır.

Rüya sahibi, rüyasında kendisi eski sevgilisine barışmak için baskı uyguluyor ise kişinin yaşamında birtakım sorunlarının büyüyeceğine, büyüyen bu sorunların artarak devam edeceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Eski Sevgilinin Başkasıyla Evlendiğini Görmek

Rüyasında eski sevgilisinin başkası ile evlendiğini gören bir kimse için eğer evli ise aile içinde mutlu olacağına yorumlanır. Sahip olunan sıkıntılardan kurtulacağına ve yeni sıkıntıların ise kolaylıkla geçeceğine yorumlanır. Rüya sahibi bekar ise yakında evleneceğine ve evleneceği kişinin dürüst, güvenilir olacağına delalet eder.

Bu konu ile ilgili yapılan bir diğer yorum ise rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılarının çoğalacağına da yorumlanmaktadır. Eski sevgilinin evlenip çocuk yapması da kişinin kendisi, çevresi veya ailesinden birinin hastalanacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili ile Konuşmak

Bir kimse rüyasında eski sevgilisi ile konuştuğunu görürse atacağı adımların riskli adımlar olacağına, yorumlanmaktadır. Bu riskli adımların, başarısız olacağına ve kötü sonuçlar getireceğine delalet edilir. Kişi olmaması gereken durumların içinde kendisini bulur ve bu rüya sahibine huzursuzluk getirir. Rüya sahibinin tanımadığı veya muhabbetinin olmadığı kimselerle düşmanlık yaşamasına, kavgaya tutuşmasına da delalet eder.

Rüya sahibi rüyasında eski sevgilisi ile tartışıyorsa edindiği arkadaşlıkların zararlı olduğuna, arkadaşları ile birlikte hareket ederken kendisini çevresine kötü yansıttığına da delalet eder.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.