Rüyada Görülen Hayvanların Anlamları Nelerdir?

258

Uykuya daldığımız zaman çoğunlukla rüya görürüz ve gördüğümüz her rüyanın bir anlamı var. Anlamlardan yola çıkarak iyi veya kötü bir rüya olduğunu düşünebiliriz. Rüyamızda gördüğümüz tüm hayvanların da bir anlamı elbette vardır.

Rüyada Görülen Hayvanların Anlamı

Genellikle rüyada hayvan görmek iyi yorumlanır. Gelin bazı hayvanların anlamını birlikte öğrenelim.

1. Rüyada Kedi Görmek

Rüyayı gören kişinin evladı olacağı yorumlanır. Haneye yeni bir bireyin gelişi. Diğer anlamı ise aile içerisinde bireylerden birinin hasta olması ve üzülmesi anlamına gelmektedir. Bazı yorumcular düşman olarak yorumlamaktadır.

2. Rüyada Köpek Görmek

Rüyada görülen köpek dostluk ve merhameti tanımlar. Köpek yavrusu görmek hayırlı bir evlat sahibi olacağına yorumlanır.

3. Rüyada İnek Görmek

Rüya sahibinin helal para kazanacağını ve doğru işler ile uğraşacağı anlamına gelir. Bir diğer anlamı ise zenginlik, bolluk ve bereket demektir.

4. Rüyada Ayı Görmek

Rüyada ayı görmek rüya sahibinin etrafında kötü ve nankör kişilerin olduğunu gösterir. Bir ayıyı öldürmek ise tüm dertlerden kederden kurtulmak anlamına gelir.

5. Rüyada Kuzu Görmek

Rüya sahibinin hayatına yeni güzellikleri çekeceği anlamına gelir. Kuzu rüyada iyiliği hayrı temsil eder.

6. Rüyada Balık Görmek

Rüyada görülen balık bereket, bolluk ve rızık demektir. Balık tuttuğunu görmek ise eline büyük miktarda para geçeceği anlamına gelir. Balık huzuru temsil eder.

7. Rüyada Fil Görmek

Rüya gören kişinin işinde yükseleceği anlamına gelir. Rüya kişinin yuva kurup evlenmesi anlamına geldiği bilinmektedir. Kuraklık ve susuzluk sorunlarına işaret eder.

8. Rüyada Yılan Görmek

Rüya sahibinin etrafında kötü insanların düşmanların olduğunu gösterir. Yılan öldürdüğünü görme zafer ve düşmanı yenmek anlamına gelir.

9. Rüyada Kuş Görmek

Kuş görmek haneye bir bebeğin geleceği anlamına gelir. Rüyada görülen kuş her zaman hayra ve iyiliğe yorumlanır. Hasta kişinin sağlığına kavuşmasına işaret eder.

10. Rüyada Fare Görmek

Rüyada görülen fare hayırsız ve kötü yorumlanır. Hırsızlı huzursuzluk anlamına gelir.

Rüyada Hayvanlar Görmek

Rüyada birden çok hayvan görmek rüya sahibi için güzel ve hayırlı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir sevdiği varsa onunla kavuşacağı ve hayırlı bir yuva kuracaklarını işaret eder.

Rüyada Hayvan Kesmek

Rüya sahibinin olumsuz davranışlar sergilediğini, hayırsız olaylara girdiğini ve insanlara karşı huzursuzluk yaptığını gösterir. Kendinden yaşça büyük birini kalbini kırmak ona kötü davranışlar sergilediğini işaret eder.

Rüyada Hayvan Beslemek

Rüyayı gören kişinin en yakın zamanda eline büyük bir para veya altın geçeceğinin habercisidir. Gelen parayı iyi değerlendirilse huzura rahata kavuşmayı işaret eder.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.