Rüyada Kartal Görmek

583

Rüyada kartal görmek ne anlama gelir
Kartal görülen rüyalar çok nadirdir. Rüyada kartal görmek, özgürlüğü ifade eder. Makam, mevki ve rütbe anlamına gelir.

Rüyada kartalın ayakta durduğunu görmek
Çevrenizde size çok değer verildiği anlamına gelir. Duruma ve şartlara göre hareket eden zeki ve eğitimli bir insansınız. Herkes sana hayran kalıyor ve onlarla konuşmaya vaktin olduğunda çok mutlu oluyorlar. Bu, deneyimleri paylaşmayı ve yeni ve faydalı şeyler hakkında bilgi edinmeyi sevdiğiniz için size de yarar sağlar.

Rüyada kartalın uçtuğunu görmek
Rüyada uçan kartal görmek, özgürlüğü sembolize eder. Maddi şeylere bağlı kalmayan, bunun yerine eğitiminize, ailenize ve arkadaşlarınıza yatırım yapmaya çalışan birisiniz. Sahip olduğunuz şeylerin asla sizden alınamayacağını biliyorsunuz.

Rüyada kartal olduğunu görmek
Aklınıza koyduğunuz her şeyi başarırsınız. Daha büyük projelere ve uzun vadede karşılığını verecek şeylere zaman ayırmanız gerekir.

Rüyada kartal yuvası görmek, maddi kazanç anlamına gelir. Yuvada yavru kuşlar varsa, bu rüya aileye yeni bir üyenin kavuşacağına işarettir. Yuvada bir kartal varsa, aileniz tarafından takdir ediliyorsunuz.

Rüyada kartal yakalamak
Rüyanızda kartal yakalarsanız, bu öfkeyi sembolize eder. Anne babanız sizi kontrol etmeye ve sizi mutlu eden her şeyi yapmaktan alıkoymaya çalıştıkları için onlara kin besliyor olabilirsiniz. Bunu mümkün olan en iyi niyetleri göz önünde bulundurarak yapmalarına rağmen, size kendi başına karar veremeyen bir çocukmuşsunuz gibi davrandıkları için onları takdir etmeyeceksiniz.

Rüyada kartal tarafından yakalandığını görmek
Kariyeriniz güçlü bir kişinin elinde. Kontrol sizde değil ve verdiğiniz kararlar dizisi bu noktaya geliyor.

Rüyada kartal öldürdüğünü görmek
Rüyada kartal öldürmek, ileride başınıza gelebilecek zararların habercisidir. Muhtemelen birine kötü davranacaksınız ve bu hiç beklenmedik bir şekilde geri tepecek. Çok kendini beğenmiş bir insansın ve diğer insanların duygularını pek umursamıyorsun.

Rüyada hasta kartal görmek
Hasta bir kartal hayal ettiğinizde, bu, hastalığın ileride olduğu anlamına gelir. Kendinizi ihmal etmenize ve sigara veya alkol gibi kötü alışkanlıklara kapılmanıza neden olacak.

Rüyada sana saldıran kartal görmek
Çok güçlü bir insan senden hoşlanmaz. Muhtemelen kibirli ve bencildin, belki de birine veya arkadaşına söylememen gereken bir şey söyledin.

Rüyada beyaz kartal
Yaşlı insanlar tarafından çok takdir ediliyorsunuz.

Rüyada kara kartal görmek
Gençler tarafından çok takdir ediliyorsunuz.

Rüyada renkli kartal görmek
Çevrenizdeki herkes sizi takdir ediyor.

Rüyada kartal avı görmek
Rüyada kartal avı gördüyseniz, bu rüya bir iş fırsatını sembolize eder. İşinizi bulma, değiştirme veya iyileştirme şansınız olacak.

Pençelerinde av tutan bir kartal görmek
Rüyada kartalın pençeleriyle avını tutması birkaç şekilde yorumlanabilir. Bir kartal balık tuttuysa bu maddi kazançtır, kartal kemirgen yakaladıysa bu finansal istikrar anlamına gelir, kartal bir dal veya elbise tutuyorsa elden para çıkması yada masrafların artacağına işarettir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.