Rüyada Kuzgun Görmek

1.017

Rüyada kuzgun görmek, talihsizliği, başarısızlığı veya kederi simgelediğine yaygın olarak inanılır . Ancak, her zaman böyle olmak zorunda değildir. Kuzgun rüyaları korku, endişe veya ıstırap ve daha az sıklıkla neşe, rahatlama ve heyecan hissedebilirsiniz. Rüyada kuzgun görürseniz , iyi haber bekleyin. Uzun zaman önce başvurduğunuz bir iş görüşmesine nihayet davet edilebilirsiniz. İyi bir izlenim bırakmak için elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız.

Rüyada ölü kuzgun görmek , size yapılan haksızlığın düzeltileceğine delalettir. Partneriniz, arkadaşınız veya patronunuz, yapmadığınız bir şey için sizi suçlamış ve size hakaret etmiş olabilir.

Rüyada evin içinde uçan kuzgunu görmek, üzücü bir habere delalettir. Ciddi bir hastalıktan sonra bir aile üyesinin veya bir tanıdığın vefat haberinin alınmasına tabir olunur.

Rüyada çatıda kuzgun görmek, ailenin size bağlı olduğunu gösterir. Evde en büyük desteği sizde gören aile üyelerine bakmak da dahil olmak üzere tüm yükümlülüklerinizi yerine getirmek zorundasınız.

Rüyada kuzgunun başının üzerinde uçtuğunu görmek

Başınızın üzerinde uçan bir kuzgun görürseniz, sizi daha sık mutlu eden şeyi yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Rüyada kuzgun sürüsü görmek

Kuzgun sürüsü gördüğünüz bir rüya, kariyer ilerlemesini sembolize eder. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz maaş artışını veya terfisini çok yakında alacaksınız. İşveren, sizin ekibinizde olmasının onun için ne kadar önemli olduğunu anlayacak ve size mümkün olan en iyi çalışma koşullarını sağlamak için elinden geleni yapacaktır.

Rüyada kuzgun vurmak

Bir rüyada tüfek veya tabanca ile bir kuzgunu vurmaya çalışıyorsanız, eşinize olan güveninizi kaybetmiş olabilirsiniz. Muhtemelen hoşlanmadığınız bir şey yaptı veya size danışmadan önce bir karar verdi. Bu, ilişkinizi büyük ölçüde sarsacaktır.

Rüyada yaralı kuzgun görmek, kendinizi tehlikede bulacağınıza işarettir. Birisi sizi inançlarınıza aykırı bir şey yapmaya ikna etmeye çalışacak. Her zaman tatlı konuşmaya “düştüğünüzü” düşünürsek, bu sefer de aynısını yapacak ve kendinizi çok garip bir duruma sokacaksınız. Hatalarınızdan ders almaya başlamanın zamanı geldi.

Rüyada kuzgun tüyleri görmek

Bir rüyada kuşun kendisini değil de sadece kuzgunun tüylerini gördüğünüzde, size çok yakın olan birinden şüphe ettiğiniz anlamına gelir. En çok güvendiğiniz biri var çünkü asla ihanete uğramayacağınızı hissettiniz. Ancak son zamanlarda ondan şüphe duymaya başladınız.

Rüyada üç gözlü kuzgun görmek , doğru kararlar vermek için tecrübe ve bilgelikten yoksun olduğunuza delalettir. Hayatınızın bir sonraki aşamasına henüz hazır değilsiniz, bu nedenle bir dönüm noktasında olmanız ek bir baskı yaratıyor.

Rüyada kuzgunla konuşmak, Ailenizden birinin sağlığı kötüyse, önümüzdeki dönemde sağlık durumunun çok daha iyi olması ihtimali vardır. Uyurken bir kuzgunla konuşursanız, iyi haberler duyma ihtimaliniz yüksektir.

Rüyada birinin kuzgunla konuştuğunu görmek

Bir rüyada kuzgunla konuşan birini görür ve duyarsanız, yakınınızla ilgili alacağınız bir bilgi karşısında şaşıracaksınız ve şok olacaksınız. Bir sırrı kendine saklamaya çalış. Dedikodu yaymayın çünkü başka birinin sizin de dedikodunuzu yapmasını istemezsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.