Rüyada Patlama Görmek

680

Rüyayı gören kişinin rüyasında patlama görmesi, genel olarak yorumlandığı zaman aslında gerçek anlamı ile birebir aynı şekilde tabir edilen unsurlar arasında yer alır. Rüya sahibinin hayatında ya da yakın çevresinde yine patlamada olduğu gibi gazete ve dergilere konu olacak ve ciddi anlamda gündemi meşgul edecek bir hadisenin meydana geleceğine delalet eden rüyalardan birisidir.

Patlama, rüyada görülmesi aslında yine gerçekte olduğu gibi topluluğu ilgilendiren konulardan birisi olarak da tabir edilen unsurlardandır. Rüya sahibinin içerisinde bulunduğu toplumu etkileyecek olan bazı gelişmelerin olacağına ve bu gelişmelerin olumlu ya da olumsuz şekilde olabileceği şeklinde tabir edilen rüyalardan birisi olarak da tabir edilir.

Rüyayı gören kişinin rüyasında patlamaya dair şeyler görmesinin birçok farklı şekli olması, dolayısı ile yorumları da çeşitli hale getirdiğinden dolayı yine önem arz eden unsurlardan birisidir. Şimdi rüyanın türevlerini daha yakından inceleyelim.

Rüyada Bomba Patladığını Görmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında bomba patladığını görmesi, rüya sahibi için hayırlı şekilde tabir edilen rüyalardan birisi olarak da tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin hazır olmadığı ve ciddi anlamda şaşıracağı bir dönemde yine şaşıracağı bazı haberler alacağına ve bununla birlikte şaşırmaya başlayacağına delalet eden rüyalardan birisidir.

Rüya sahibi, sıkıntılı olduğu ve düşüncelere daldığı bir süreç içerisinde çok iyi bir iş ya da ortaklık teklifi alacağına ve bunun karşısında çok çok ciddi anlamda şaşkınlık yaşayacağına delalet eden unsurlardan birisi olarak da tabir edilir. Çoğu yorumcuya göre de şok olunacak bazı durumların içerisinde yer alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada Patlama Sesi Duymak
Rüyayı gören kişinin patlama sesi duyması, rüyayı gören kişi için farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin yakın bir zaman dilimi içerisinde çok çok önemli ve konuşulacak düzeyde büyük bir haber alacağına delalet etmektedir. Bu haberin doğru ya da yalan haber olması ile alakalı olarak ise çeşitli yorumlarda söz konusudur ancak bazı farklı yorumları da söz konusudur diyebiliriz.

Rüyayı gören kişinin bu haberin durumuna göre hayatının da çok ciddi anlamda değişeceği şekilde tabir edilen rüyalardan birisidir. Haber eğer ki iyi bir haber ise rüya sahibi çok ciddi anlamda mutlu olacak, eğer ki kötü bir haber ise yakın bir zaman dilimi içerisinde hayal kırıklığı ve huzursuzluk dolu bir sürecin içerisinde yer alınacağına delalet eder.

Rüyada Balon Patladığını Görmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında bir balonun patladığını görmesi, rüyayı gören kişi için çok da hayırlı şekilde tabir edilmeyen rüyalardan birisidir. Bu rüyayı gören kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde iş hayatında sıkıntıların meydana geleceği ve kişinin işi kaybedeceği şeklinde tabir edilmektedir. İşini kaybetmesi beraberinde yine sıkıntı getirecek demektir.

Rüyayı gören kişinin bu zaman dilimi içerisinde işini kaybetmesinin ardından çok ciddi anlamda psikolojik sıkıntı dolu bir sürecin içerisine gireceğine ve parasızlık nedeni ile sağlık sorunlarının da meydana gelerek beraberinde yine olumsuzlukların ortaya çıkacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak tabir edilir ve hayırlı rüyalardan değildir.

Rüyada Lastik Patladığını Görmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında lastik patladığını görmesi, yine rüyayı gören kişi için sıkıntılı şekilde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin hayatında kısa bir zaman dilimi içerisinde ciddi anlamda sorunların meydana gelmeye başlayacağına, bu sorunlar nedeni ile aile hayatının da iş hayatının da olumsuz şekilde etkileneceğine delalet eden rüyalardan birisidir.

Bu süreç içerisinde çok ciddi anlamda kavgaların edileceğine, aile içerisinde huzursuzlukların baş göstereceğine ve bununla birlikte karmaşa dolu bir sürecin başlayacağına da delalet eden unsurlardandır. Bu rüya, kimi yorumcuya göre de içinden çıkılması son derece güç olan sıkıntıların baş göstermesi şeklinde de tabir edilir ve hayırlı bir rüya olduğu söylenemez.

Rüyada Silah Patlaması Görmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında bir silahın patladığını görmesi, yine patlama ile alakalı rüyaların genelinde olduğu gibi hayırlı şekilde tabir edilmeyecek olan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin uğursuzluklar ile dolu bir sürecin içerisine gireceğine ve çeşitli sıkıntılar ile baş etmek zorunda kalacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak da tabir edilir.

Yakın zaman içerisinde kişinin hiç beklemediği olayların ortaya çıkacağına, hiç beklemediği bir anda ve hiç beklemediği bir şekilde hayatında hızlı değişimler yapmak zorunda olacağına delalet eder. Bununla birlikte bu süreç içerisinde rüyayı gören kişinin moralini ciddi anlamda bozacak olan sözler işitmesi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Tüfek Patlaması Görmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında bir tüfek patladığını görmesi, rüyayı gören kişi için yukarıdaki tabirlerin aksine hayırlara vesile olan rüyalardan birisi olarak dikkat çeker. Rüya sahibinin kişiliği ile alakalı şekilde tabir edildiği gibi kişinin son derece güçlü, kuvvetli ve bir o kadar da metanetli olduğuna delalet eden rüyalardan birisi olarak dikkat çeker.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.