Rüyada Su İçmek ve Susuzluğunu gidermek Hayırlara Vesile Olsun!

428

Rüyada içtiği suyun tatlı olduğunu hissetmek ve lezzet almak ilim yönünde gelişmeye yoğrulur. Bu rüyayı gören kişinin hayatı büyük maneviyat devam edecektir. Suyun berrak ve tertemiz olduğunu görmek ileride helal servet sahibi olacağına veya beklediği maddiyata ulaşacağına işaret edilir. Rüyada sıcak su içmek içindeki dertlerin son bulacağını, soğuk su içmek ise hayallerine kavuşacağını işaret etmektedir. Suyun bulanık olduğunu görüp içen kişi helal olmayan yüklü miktarda para elde edecektir.

 

Rüyada Sarı Su İçmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada sarı su içen kimsenin hastalık yaşayacağına, hastalığın ona kötü etkileri olacağına, hastalığın kısa sürüp eski sağlığına geri kavuşacağına ve hastalığın manevi etkilerinden olumlu sonuç alacağına, dünya malına düşkün olmayacağına ve malını hayırlı işlerde harcayacağına, dünyaya değer vermeden güzel bir hayat yaşayacağına işaret eder.

 

Rüyada Suyun Aktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada su aktığını gören kimsenin, ömrünün çok uzun olacağına, uzun ömründe birçok evlat ve torun sahibi olacağına, eşinin hayırlı olacağına veya hayırlı bir eş bulacağına, helal paraya ulaşıp güzel işler yapacağına, vefatından sonra evlatlarına ve torunlarına büyük miktarda mal ve para bırakacağına yoğrulur.

 

Rüyada Acı veya Tuzlu Su İçmek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada acı su veya tuzlu su içmek pek hayra yorulmaz. Rüya sahibine, bu suyu kim ikram ediyorsa o kişinin kötü niyetli olduğuna, rüya sahibi hakkında hayır düşünmediğine, derdinin olmasını istediğine ve uğraşmasına yoğrulur. Suyu içtiğini gören kimse ise ileride geçim sıkıntısı yaşayacaktır.

 

Rüyada Bulanık veya Kirli Su İçmek

 

Rüyada kirli su içmek, eline para geçeceğine ancak bu paranın helal olmayacağına, haram para ile birlikte manevi boşluk oluşacağına, para sonrasında işlerinin kapanacağına ve iş yeri sahibiyse işinin tamamen bitmesine işaret eder.

 

Rüyada Suyun İçinde Yürümek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada suyun içinde yürümek, kişinin geçim derdinden ve maddi darlıktan tamamen kurtulacağına ve bir daha bu sıkıntıları çekmeyeceğine, etrafından maddi ve manevi destek bulacağına, çevresinde çok sevilen birisi olması ve ailesiyle bağlarının kuvvetleneceğine, kardeşlerinin işlerine yardımcı olmasına işaret eder.

 

Rüyada Birinden Su İstemek Ne Anlama Gelir?

 

Rüyada birinden su istediğini gören kimsenin art niyetli ve kötü kalpli biri olduğu gösterilmektedir. Bu kişinin içindeki kötü niyetlerden arınması gerekmektedir. Bu rüyayı gören kimsenin kadınlara çok düşkün olması, kazançlarının büyük kısmını kadınlara harcamasına işarettir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.