Rüyada Üzüm Görmek

629

Rüyada üzüm toplamak, ani bir veda anlamına gelir. İlk başta mükemmel görünecek bir ilişki içinde olmanız mümkündür. Herkes birlikte ne kadar güzel göründüğünüz hakkında yorum yapacak ve siz de partnerinize karşı dikkatli ve anlayışlı olmaya çalışacaksınız. Bu nedenle partneriniz kötü haberi verdiğinde kafanız tamamen karışacaktır. Bu sizi üzecek ve cevaplar arayacaksınız.

Rüyada üzüm ezmek, yeni arkadaşlar edineceğinize işarettir. Çok sosyalsiniz ve sürekli hareket halindesiniz ve diğer insanlara kolayca uyum sağlıyorsun, bu da seni kalabalıkta çok popüler yapıyor.

Rüyada üzüm yemek, birkaç sevgilinizin olacağına işarettir. Muhtemelen hisleriniz olan biriyle kötü bir deneyim yaşadınız ve bu kişi size karşı tamamen dürüst değildi. Bu nedenle yerleşmek ve birinin size yaklaşmasına izin vermek istemeyeceksiniz. Sizin için bir tür başa çıkma mekanizması olacak birçok ilişkiniz olacak ve başka bir kırık kalp durumundan kaçınmaya çalışacaksınız.

Rüyada üzüm sattığını görmek, bir arkadaşınızı kaybedeceğiniz anlamına gelir. Yakın olduğunuz kişinin, sosyal kategorisine uymadığınıza inandığından, toplum içinde sizden kaçınmaya çalışması mümkündür. Bu kişinin sizi küçümsediğini ve yaptığınız her şeyi hafife almaya çalıştığını hissedeceksiniz. Bu tavırla incineceksin.

Rüyada kuru üzüm görmek, mutlu bir günü sembolize eder. Muhtemelen akrabalarınız veya arkadaşlarınız tarafından düzenlenen bir kutlamaya katılacaksınız. Böyle bir durumda ortaya çıkmaktan mutlusunuz ve atmosferin tadını çıkarıyorsunuz. Herkes size güvenebileceğini biliyor çünkü nereye giderseniz gidin yanınızda bir gülümseme ve iyi bir ruh hali getiriyorsunuz.

Rüyanızda kuru üzüm yiyorsanız, bu, giderlerinizin gelirinizi aştığı anlamına gelir. İstedikleri hemen hemen her şeyi karşılayabilen zengin bir sosyal grubun parçası olmanız mümkündür. Ayak uydurmaya çalışacaksın ama elinde kalan tek şey borç ve asla kullanmayacağın bir sürü gereksiz şey olacak.

Rüyada kırmızı üzüm görmek, girişimci insanlar için iş ve finansal başarıyı sembolize eder. Muhtemelen riskli yatırımınız sonunda karşılığını verecektir. Bir işvereniniz varsa veya şu anda işler arasındaysanız, durumunuzun çok yakın bir gelecekte daha iyiye doğru değişmesi olasıdır.

Rüyada beyaz üzüm küçük sorunların bir işaretidir. Belki önümüzde duran engeller aşılmaz görünebilir, ama değiller.

Rüyada yeşil üzüm, hedeflerinize ulaşmak için çok fazla sabra ve çalışmaya ihtiyacınız olacağını gösterir. Muhtemelen finansal durumunuzun hızla iyileşeceğini umuyordunuz, ancak bu yakın bir gelecekte olmayacak. Yine de bu, bırakmanız gerektiğinin bir işareti değil, yüksek umutları sürdürmek ve yaptığınız işte olabildiğince iyi olmak için çalışmaktır ve sonuçlar kesinlikle gelecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.