Rüyada Dava Görmek

1.130

Rüyada dava görmek, yakın zamanda karşılaşılacak soruna, yakın bir dostunuzla aranızın açılabileceğine, dargın olduğunuz bir arkadaşınızla tekrardan dost olacağınıza tabir edilir.

Rüyada Dava Kazandığınızı Görmek
Rüyada Dava Kazandığınızı görmek, başarmak istediğiniz bir hayalinizin gerçekleşeceği anlamına gelir. Yıllardır çözmeye çalıştığınız, hatta zaman zaman pes etmenize neden olan bir sorunun çözülmesi olasıdır. Ancak, hiç beklemediğiniz bir anda işler tersine dönecek ve çabalarınızın yasal ve adil karşılığını alacaksınız.

Rüyada Davayı Kaybetmek
Rüyanızda davayı kaybederseniz, bu dileklerinizin gerçekleşemeyeceği anlamına gelir. Çoğu zaman, zamanınızın ve enerjinizin çoğunu alan imkansız istekleriniz olur. Başarısızlığı kabullenmediğiniz için hatalarınıza dikkat çeken iyi kalpli insanlardan tavsiye almıyorsunuz ve asla yanıldığınızı kabul etmiyorsunuz.

Bir Davayı Durdurduğunuzu Hayal Etmek
Rüyada davayı bıraktığınız zaman bu, kötülüklerden ve streslerinizden kurtulacağınız anlamına gelir. Muhtemelen özel bir iş kurmak için yeterli parayı bulamıyorsunuz ya da istikrarlı bir iş bulamıyorsun. Bu, ruh haliniz üzerinde olumsuz bir etki yapacak, ancak yakın zamanda feraha çıkacaksınız.

Rüyada Davadan Feragat Etmek
Rüyada davadan feragat ediyorsanız, bu uzlaşma anlamına gelir. Size yanlış yapan birini affedebilirsiniz çünkü nefretin sadece zarar verebilecek bir duygu olduğunu anlayacaksınız. Affedeceksiniz ama bu kişinin size yaptıklarını unutmayacaksınız ve ilişkiniz eskisi gibi olmayacak ama yine de irtibatta kalmak isteyeceksiniz.

Rüyada Dava Açmak
Rüyada dava açmak , sıkıntıya düşeceğinize delalettir. Arkadaşlarınız veya aile üyelerinin size karşı güvenini kaybettiğinize işarettir. Ancak bu kaybedilen güveni tekrar geri sağlamanız zor olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.