Rüyada Zeytin Görmek

645

Rüyayı gören kişinin rüyasında zeytin görmesi, genel olarak hayırlı ve helal şeylere tabir edilen rüyalardan birisidir. Zeytin, genellikle insan hayatı için olumlu rüyalardan birisi olarak tabir edilir. Zeytin görmek, rüya sahibinin elde ettiği kazancı tamamen alnının teri ile kazandığını ve her anlamda helal para elde ettiğini gösteren rüyalardandır.

Rüya sahibinin hayatı boyunca son derece ciddi mücadeleler verdiğine işaret eden rüya, aynı zamanda elde edilen kazancın bir ömür boyu helal olduğuna ve bu helal kazancın beraberinde huzur getirdiğine de delalet eden rüyalardan birisidir. Tabi ki zeytin ile alakalı olarak zeytinin türü de yine en çok önem arz eden unsurlardan birisi olarak tabir edilir.

Rüyada Siyah Zeytin Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında siyah zeytin görmesi, rüyayı gören kişi için yine her anlamda hayırlıdır ve kişinin hayatına kısa bir zaman dilimi içerisinde büyük bir kısmet geleceğine ve ömürlük mutlulukların nasip olunduğu kullardan birisi arasına gireceğine delalet eden hayırlı rüyalardan birisi olarak kabul edilir.

Rüya sahibinin geçim sıkıntısından uzak olacağına, iş hayatında kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda iyi yerlere geleceğine ve bununla birlikte el attığı her şeyin bereket ve bolluk ile ödüllendirileceğine delalet eder. Rüya sahibinin ve ailesinin her anlamda rahat ve huzurlu bir ömür geçirmesi şeklinde de tabir edilen rüyalar arasında yer alır.

Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında yeşil zeytin görmesi, bolluk ve bereket şeklinde tabir edilir ve yine her anlamda hayırlara vesile olan rüyalardan birisi şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin uzun bir süredir yaşadığı maddi sıkıntıların ve çektiği geçim derdinin kısa zaman içerisinde ortadan kalkacağına delalet eden rüyalar arasındadır.

Rüyada Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında zeytin çekirdeği görmesi, rüyayı gören kişi için son derece hayırlara vesile olan ve her ne olursa olsun hayırlı sonuçların ortaya çıkmasına delalet eden unsurlardan birisidir. Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde eline son derece güzel fırsatların geçeceğine ve bununla birlikte kısmet kapılarının açılacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin rüyasında birden fazla zeytin çekirdeğini bir arada görmesi ise yine fazlası ile önem arz eden unsurlardan birisi olarak tabir edilir ve eline kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda para geçerek maddi anlamda refaha kavuşacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak da anılır.

Kişinin uzun bir süredir çok ciddi sıkıntılar çektiğine ve bu neden dolayısı ile sıkıntıların kendisini yıprattığına, ancak yakın bir gelecek içerisinde kendisini her anlamda rahatlatacak bazı gelişmelerin meydana geleceğine ve kişinin tüm sıkıntılardan, kederden ve huzursuzluktan uzak bir yaşama geçiş yapacağına delalet eder. Rüya, aynı zamanda psikolojik sıkıntılardan kısa zaman içerisinde kurtulmak ve rahatlamak anlamına da gelir.

Rüyayı gören kişinin kısa bir zaman dilimi içerisinde kendisini Allah yoluna adayacağına ve bununla birlikte ağzından duanın kesinlikle eksik olmayacağına delalet eder. Zeytin çekirdeği ile alakalı olarak farklı başlıkları da bu çerçevede ele alarak tabirlerini inceleyebiliriz.

Rüyada Siyah Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında siyah zeytin çekirdeği görmesi, yine hayırlara vesile olan rüyalardan birisi olarak kabul edilir ve her ne olursa olsun rüyayı gören kişinin bir ömür boyu mutlu ve sevgi dolu olacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak da kabul edilir. Rüya sahibinin artık sıkıntılı süreçlerinin bittiğine ve her anlamda sevgi ile dolu bir sürecin başlayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüya sahibinin kısmet kapılarının ardına kadar açılacağına, sağlık problemlerinden kısa zaman içerisinde kurtulacağına, iş hayatında meydana gelecek olan hayırlı gelişmelere de delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında terfi edeceğine ve bu terfi sayesinde kendisini daha çok işine vererek motive bir şekilde çalışacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Zeytin Çekirdeği Görmek

Rüyayı gören kişinin rüyasında yeşil renge sahip zeytin çekirdeği görmesi, rüya sahibi için kişisel anlamda son derece hayırlara vesile olan rüyalardan birisi şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin kısa zaman içerisinde islami şartlara her anlamda uyacak bir izdivaç yapacağına, dini inancı uğrunda sürekli araştırmalar yaparak kendisini ilime adayacağına delalet eden rüyalardan birisidir.

Rüya sahibinin yakın çevresindeki kişilerin de dinine her anlamda bağlı olduğuna, bu kişiler dışında her türlü kötü niyetli kimselerden uzak durduğuna delalet eder. Aynı zamanda evli haram uzak durmaya, her ne olursa olsun bekar kişiler için dinine bağlı bir kişi ile izdivaç yapacağına delalet eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.