Rüyada Oyuncak Görmek

533

Rüyada oyuncak görmek , evinizde bir bebeğiniz olacağına delalettir. Sizin veya ailenizin yakın bir üyesinin, evdeki herkesin hayatını tamamen değiştirecek bir çocuğunuz olması olasıdır. Havada uzun süredir hissedilen gerilimin yerini uyum ve yenidoğanı memnun etme arzusu alacaktır. Yükümlülüklerinizi onun ihtiyaçlarına göre ayarlamak ve daha önce keyif aldığınız birçok aktiviteyi ihmal etmek sizin için zor olmayacaktır.

Rüyada oyuncak satın almak, endişeli olduğunuz anlamına gelir. Bu, özellikle çocuklarına kendisini nasıl dinleteceğini artık bilmeyen bir gencin ebeveyniyseniz, sizin için geçerlidir. Sabır ve çok konuşma gerektiren hassas bir dönemde olduklarının farkındasınız, ancak çoğu zaman kendinizi kontrol edemediğiniz ve elde ettiğiniz küçük şeyleri bağırarak mahvettiğiniz oluyor.

Rüyada oyuncak satmak, erken olgunlaşacağınıza işarettir. Yaşıtlarınızdan farklı olarak, erken yaşlardan itibaren çalışmaya ve kendinize bakmaya alışmış olmanız mümkündür. Böylece anne babanız size bir iyilik yaptı ve bağımsız olmanızı ve başkalarından hiçbir şey beklememenizi sağladı.

Rüyada oyuncaklarla oynuyorsanız, büyümek istemiyorsun demektir. Büyüme arzusu ve niyetinin yokluğunu içeren Peter Pan sendromuna sahip olduğunuz söylenebilir. Ciddi şeylerle uğraşmaya hazır olmadığınızı hissediyorsunuz, bu yüzden kendinizi en güvende hissettiğiniz konfor bölgenize koşmayı tercih ediyorsunuz.

Rüyada çocukların oyuncaklarla oynadığını gördüyseniz, ailenizin her zaman hayatınızdaki en büyük desteğiniz olduğuna delalettir. Ne zaman başın belaya girse, onlarda rahatlık, güç ve destek buldun. İyi bir iş ve büyük bir gelir yerine her zaman mutlu ve sağlıklı bir aileyi seçecek kişi sizsiniz.

Rüyada oyuncak hediye etmek
Rüyada birine oyuncak verdiğinizde, hayatınız boyunca dürüst ve sadık bir dost kalacak olan bir kişiyi işyerinde bulacağınıza delalet eder. iş yerinde her konuda anlaşacağınız, iyi iletişim kuracağınız biriyle tanışacaksınız.

Rüyada oyuncak hediye almak
Bu rüya, biraz tuhaf bir tartışma nedeniyle bozulan arkadaşlar, meslektaşlar, ortaklar veya aile üyeleriyle ilişkilerde bir gelişme olduğunu gösterir. Muhtemelen son zamanlarda normalde takdir ettiğiniz ve sevdiğiniz biriyle bir tartışmaya girdiniz. Onu görüşlerinizin doğruluğuna ikna edemeyeceğinizi fark ettiniz ama tartışana kadar da vazgeçmediniz. ama aynı zamanda haklı olduğuna da ikna oldun. Ancak, yakında uzlaşacaklar ve ikinizin de çocukça davrandığınızı ve bu nedenle ilişkinizi tehlikeye atmış olabileceğinizi anlayacaksınız.

Rüyada oyuncak bulduğunu görmek, güzel haberler duyacağınıza işarettir. Arkadaşlarınızdan, aile üyelerinizden veya akrabalarınızdan birinin bebeği olduğunu size bildirmesi olasıdır.

Rüyada oyuncağını kaybettiğini görmek
Bu tür bir rüya, bir oyuncak bulduğunuz rüyaların tam tersi bir anlama sahiptir. Oyuncağı kaybettiğiniz bir rüya kötü haberi gösterir. Her durumda, hayal kırıklığına uğrayacak ve üzüleceksiniz, ancak bunun için kendinizi depresyona sokmamalısınız. Durumdan ne kadar çabuk kurtulmanın bir yolunu bulursanız, o kadar çabuk iyileşirsiniz.

Rüyada oyuncak çaldığını görmek, çocuksu davranışlarınız nedeniyle kendinizi garip bir durumda bulacağınıza işarettir. Muhtemelen toplum içinde uygunsuz bir şey söyleyecek veya yapacaksınız. Başkalarının fikirleri sizin için hiçbir zaman çok önemli olmasa da, her şeyin bir yeri ve zamanı olduğunu bilmelisiniz.

Rüyada birinin oyuncağını çaldığını görmek zarar göreceğinize işarettir. Aylık bütçenizde bu maliyeti öngörmediğiniz için arabanızın veya ev aletinizin arızalanması ve tamir etmek veya değiştirmek için yeterli paranız olmaması olasıdır. Yapabileceğiniz en kötü şey, elverişsiz koşullar altında borç para almaktır.

Rüyada oyuncağı kırdığını görmek
Bir oyuncağı kırdığınızı hayal ettiyseniz, önemsiz şeylerden dolayı büyük önem taşıyan şeyleri gözden kaçıracağınız anlamına gelir. Para ve başarı peşinde ailenizi, arkadaşlarınızı veya ortaklarınızı ihmal etmiş olabilirsiniz. Çok geç olmadan onlara biraz daha ilgi gösterin.

Rüyada oyuncak tamir etmek
Oyuncağı tamir ettiğiniz rüya, sevdiğiniz iki kişi arasındaki bir tartışmada arabuluculuk yapacağınıza delalettir. Muhtemelen bir tartışmaya girecekler ve sizden taraf tutmanızı isteyecekler.

Rüyada oyuncağını attığını görmek
Rüyada bir oyuncağını çöpe attığını görmek, sevdiğin biri için eskiden zevk aldığın bir şeyden vazgeçeceğine delalettir. Yaşam alışkanlıklarınızı değiştirmeniz, kötü alışkanlıklardan kurtulmanız veya partnerinizi rahatsız eden bir şeyi yapmayı bırakmanız mümkündür. Buna alışmak senin için zor olacak ama onun için fedakarlık yapmaya istekli olacaksın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.