Umudunu Kesmiş Gibi Görünen Z Kuşağı Rüyaları ve Anlamları

304

Z kuşağı, yani 2000 yılı sonrasında dünyaya gelenlerin geleneksel rüya görmeleri çok nadir bir durumdur. Günümüz dünyasında artık geleneksel rüyaların yerini teknoloji içerikli rüyalar aldı bile. Peki nedir Z kuşağı rüyaları ve anlamları?

Cep Telefonunun Bozulması, Suya Düşmesi ya da Kaybolması

Akıllı telefonların Z kuşağını esir aldığı teknoloji döneminde, telefona herhangi bir hasar gelmesi, bir insanın kaybıyla eşdeğer olacak düzeyde. Z Kuşağı rüyaları arasında böyle bir rüyanın görülmesi yakın çevrelerle huzursuzluğa işaret eder.

Sosyal Medya Ağlarından Herhangi Birinin Hacklenmesi

İletişimin vazgeçilmez unsuru olan sosyal medya uygulamalarının içeriğinde bulunan gönderilerin ele geçirilmesiyle kullanıcıları büyük bir korku sarabilir. Z kuşağı rüyaları içerisinde böyle bir rüyanın görülmesi büyük miktarda para kaybına işaret eder.

Sosyal Medya Uygulamalarında Protesto Edilmek

Sosyal medya ağlarında protesto edilmek, en az hackleme kadar korkutucu olabilir. Böyle bir rüyanın görülmesi mutlu bir haber almaya işaret eder.

Meşhur Biri Tarafından Takibe Alınmak

Sosyal medyanın en önemli özelliği de meşhur kişilerin hayatı hakkında pek çok bilgi barındırması. Böyle bir rüyanın görülmesi kısa bir süreliğine fakirliğin olacağına işaret eder.

İnternet Kotasının Bitmesi ya da Bağlantının Kesilmesi

İnternetin olmadığı bir dünya “Batsın bu dünya!” sözlerini duymaya mahkûmdur. Böyle bir rüyanın görülmesi güzel bir tatile çıkmaya işaret eder.

Sosyal Medyada Stalklanmak

Sosyal medyada gizlice takip edilmek korkutucu olsa da bazen özgüven yaratabilir. Böyle bir rüyanın görülmesi görme ve kilo problemlerinin yaşanacağına işaret eder.

Aile Üyelerinden Birinin Sosyal Medya Paylaşımına Yorum Yapması

Aile üyelerini yapılanların gizli kalması için sosyal medya üzerinden engelleyen çok sayıda sosyal medya kullanıcısının olduğu aşikâr. Böyle bir rüyanın görülmesi evin yanmasına işaret eder.

Herhangi bir TV yarışma Programına Katılmak

Televizyon izlerken “Ne kolay sorular! Ben katılsam hepsini çözerim” diyen pek çok insanın olduğu yadsınamaz. Böyle bir rüyanın görülmesi herhangi bir sorunla karşılaşılacağına ve bu sorunu çözülemeyeceğine işaret eder.

Sınava Geç Kalmak

Şüphesiz ki, 9.45 kâbusunu yaşayan çok sayıda insan var. Gerek haberler gerekse yaşayan insanlar tarafından yaşanan oldukça korkutucu bir durumdur. Böyle bir rüyanın görülmesi müjdeli haber alımına işaret eder.

Hipsterler

Eski tarzları savunan hipsterler, teknoloji ne kadar ilerlese de popülerliğini korumakta. Böyle bir rüyanın görülmesi büyük bir günahın işlenmesine işaret eder.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.